| gianinutza a întrebat:

Painea prajita ingrasa?

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur, are destule calorii. Ceva mai putine decat paine neprajita.

| carminaburana43 a răspuns:

Numai daca pui pe ea ceva bun si gustos! Paine prajita ademeneste sa pui cit de multe pe eahappy!

| Gabystelistu95 a răspuns:

Da, ingrasa, are aproape 80% calorii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Orice aliment are calorii și consumat în cantitate mare duce la îngrășare.
Și peâinea prăjită se află pe această listă.
Pa, pa.

| gianinutza explică:

Stiu ca Orice aliment are calorii... dar vroiam sa stiu daca painea prajita ingrasa mai rau decat painea neprajitastraight face

| deleuandrei a răspuns:

Eu nu stiu de pinea prajita dar stiu ca toata pinea ingrasa inclisiv cea neagra

| BiiBiis a răspuns:

Painea neagra nu ingrasa. Eu am tinut regim si mancam si paine neagra si nu ma ingrasam.winking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

In cantitati mici, nu.

| JeSa a răspuns:

Depinde de cat si mananci si regulat e un medicament pentru. cei ce sufera cu stomaculwinkingtongue

regis
| regis a răspuns:

Orice aliment ingrasa, depinde de cantitatea pe care o mananci.

| bunicuta55 a răspuns:

Painea ingrasa oricum

| crinush a răspuns:

Nu ingrasa mai mult decat painea neprajita...happy...tocmai din cauza asta, in majoritatea dietelor se recomanda sa mananci paine prajita decat neprajita happy

| blue_butterfly a răspuns:

Painea are carbohidrati si tot ce contine carbohidrati ingrasa. In diete e bine sa eviti painea, pastele, orezul, cartofii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gianinutsa suge`mi putsa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca si painea consumata in cantitati rezonabile nu ingrasa. o felie la pranz nu are nimic chiar e indicata.in legatura cu painea prajita are mai putine calorii.winking