| elcosmin a întrebat:

Peste 1 an voi fi la facultate, anul 1 in Constanta, si ai mei vor sa-mi inchirieze o garsoniera. Toti prietenii mei se duc la Bucuresti, si garsoniera e destul de scumpa daca stau singur. E cineva care ar vrea un colegut de camera? big grin

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Https://www.cautcoleg.ro/

2 răspunsuri:
| bigbools69 a răspuns:

Esti tu asa sigur ca o sa iei bacul si ca intri la facultate? te grabesti. Oricum eu iti recomand sa nu iti faci un coleg ca o sa fie naspa. Stai singur si fa-ti o iubitawinking

| elcosmin explică (pentru bigbools69):

Pai normal ca iau bacul ca nu sunt prost laughing)