| cosmin1313 a întrebat:

Poti sa te imbeti punand in bere scrum de tigara?

Daca da, de ce si cum.

Răspuns Câştigător
| bebitzu a răspuns:

Nu cred ca e vorba de betie laughing). Am auzit insa ca iti e rau daca iti face cineva vreo"gluma"de genul asta, in general scrumul de tigara in orice e nociv (in apa, bere, suc).

6 răspunsuri:
| Xonia a răspuns:

Eu zic sa nu incerci.

@Raul9004 : care-i faza cu paiul?laughingNu inteleg

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Nu ştiu de ce ai face aşa ceva. Dacă ţii cu orice preţ să te îmbeţi mai repede, încearcă să bei berea cu paiul.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

@BuBu*Ruza
Nu am încercat nici eu niciodată, dar s-au "sacrificat" alţii, şi chiar le mergea la cap mai repede laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer, si eu am ramas socata cand am vazut ca face cineva chestia asta. zice ca te imbeti mai mult si mai binelaughing

nu au stiut sa imi dea detalii.probabil ca au auzit si ei de la altii.habar'n-am

| Nicuşor_2766 a răspuns:

Se spune daca esti fumator te imbeti mai repede.
Deoarece fumul te ameteste un pic si daca este combinat cu alcool care te ameteste si el, s-ar putea sa aiba un efect mai mare asupra ta.
Acum incerc si am sa iti confirm daca e adevarat sau nu.

| Nicuşor_2766 a răspuns:

Raspunsul este:
Da, te ameteste, dar pe termen scurt.