| matrix100 a întrebat:

Prin ce se deosebeste ness-ul de cafea? dar prin ce se aseamana? Multumesc si funda

2 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Pai nessul e mai scump si mai bun, iar cafeaua invers.

| EnvyU a răspuns:

Ai nevoie de un raspuns filozofic? Sau. oricum stim? Pai simplu, cafeaua e mai nisipoasa, si mai neagra decat nesul, nesu e mai fin si nu miroase asa puternic ca si cafeaua. Ah si inca o chestie, nesul este mult mult mai scump. 100 de grame de ness e 13 lei si un kil de cafea poti sa iei si la 35-40-45-50. Deci 1 kil de ness e peste 1 milion.