| Apipas a întrebat:

Ash vrea sa-mi prepar o cafea di aia cu spuma dar imi trebuie nesssad Ami Zice si mie cineva cei aia Ness, poze ceva?sad

Răspuns Câştigător
| pulisor a răspuns:

Nesul este o cafea mai tare.
daca vrei sa faci nes fierbi apa pui nes intr-o cana pui si un pic de apa
amesteci bine pn se face spuma dupa aia pui si restul de apa. daca vrei sa cumperi nes cumpara iacobs, nes afe

5 răspunsuri:
| Adelinesmile a răspuns:

Fugi si tu pana la un magazin din apropiere si cere ness la plic. ca sa nu iti iei o punga uriasa. oricum trebuie sa aiba. Si cred ca iti spune cum se face pe ea... thinking

| Deeaa_8846 a răspuns:

Pai vine de la Nescafe si este praf de cafea solubil...este cafeabig grin

| Ionut500 a răspuns:

Cum ma sa nu stii? laughing nesscafe 3in1 sunt mai multe tipuri. oricum daca ceri ness te intreaba de care vrei,

| Papi171 a răspuns:

Nessul este cafea instant...un fel de cafea, granulata, care se papa cu totul, nu ca, cafeaua adevarata, si se freca cu zahar pana se face o crema de culoare crem...winking

| deadcompass a răspuns:

Buna, nessul, sunt niste pliculete cu cafea. Se gasesc la orice magazin happy si e cam 1 leu sau mai putin unul happy nu ai vazut reclama la ness cafe happy?