| RoninKuzuri a întrebat:

Puteti sa imi dati niste mesaje de noapte buna pentru iubita va rog, dau funda!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Las-o in pace, sa doarma linistita, fiindca neodihnita te va certa a doua zi!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Degeaba i le trimiti noaptea, poate are telefonul inchis, si le vede mîine cand e la muncă, și îi faci poftă de somn, mai ales pe vremea asta rea de afară ai dormii nonstop. Culcă te si lasă o sa doarmă linistită, iar mîine o suni, si îi spui la telefon ce ai de spus, asa e cel mai bine.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

2 pedale fac toti banii din lume. Un sms e cat? 5-6 centi? = 0.

| Clorox a răspuns:

See you in hell, you kinky as* bit** laughing