| denisdenisa a întrebat:

Buna cine ma ajuta cu niste mesaje frumoase de noapte pentru persoana iubita?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea trebuie sa vina de la tine, nu de la noi. Mai bine nu ii mai zici nimic decat niste replici posomorate primite pe TPU.

| LivingLouder a răspuns:

Depinde, daca e fata un noapte buna este de ajuns sa ii ramana in inima. Iar daca e baiat nu trebuie tu sa ii scrii pentru ca o sa creada ca nu ai cu cine altcineva sa vorbesti si vorbesti cu el.

| marciana a răspuns:

Pai depinde si ce ii place lui,adica ce genuri. Poti sa-i trimiti ceva poetic, gen 'Desi este noapte, cand ma gandesc la tine mi se lumina camera','Stiu ca nu sunt singura pentru ca te vad in visele mele','Sper ca primul gand de dimineata sa fie numele tau', etc. Daca pare siropos, incearca ceva mai simplu.