| LoveIsMyDrug a întrebat:

Puteti sa imi dati si mie exemple/retete de mancaruri usor de preparat si sanatoase (ca sa ma pot mentine in formalaughing)? Trebuie sa mentionez ca nu stiu sa gatesclaughing!(vreau sa invat...si de aceea imi trebuie retete usor de preparat). Multumesc!

3 răspunsuri:
| miha01 a răspuns:

Salut! Avand in vedere ca esti incepatoare poti incepe prin a prepara niste salate asezonate cu un piept de pui la gratar, paste cu legume, cartofi gratinati sau copti cu salata. Sunt multe retete, vrei sa-ti le scriu pe toate?

| MyEssence a răspuns:

O salata(rosii,castraveti,salata)
tai rosiile, castravetii si salata apoi le pui intr-un vas; peste ele pui otet sau ulei de masline, sare si piper.=)

| LoveIsMyDrug explică:

Mersi "miha01" ...si nu, nu trebuie sa le scrii pe toate.
"sw33ty12"...eu am intrebat frumos, nu am pus intrebarea "la misto" ca sa raspunzi si tu "la misto"winking