| Harley18 a întrebat:

Buna TPU!
Vreau sa invat sa gatesc.
Ce mancaruri imi puteti recomanda pentru inceput?
Multumesc frumos!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incepe cu ce ti se pare tie mai usor!

Uite aici site-ul Gianinei (asa o cheama pe propietara site-ului care si gateste online), unde are retete pas cu pas, facute video ca sa poti sa inveti tot ce doresti:

https://jamilacuisine.ro/

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Supe, ciorbe. Ce e mai simplu decât să pui în oală apă și legume și să le pui la fiert. Sunt mii de rețete online. Pe You Tube le vezi și pe gospodine, bucătari gătind.

| Harley18 explică (pentru sadrian46):

Maine incerc sa fac o ciorba.

| sadrian46 a răspuns (pentru Harley18):

Nu încerca, fă.

| CristiVTMtkok a răspuns:

Oua sau omleta la frist și dacă chiar mai avansat pori face de ex o supa ca acum bai sa fim serioși o supa nu e greu de făcut sau mai greut pasta ala carbonara acum o sa ziceți ca nu e greu da ca să o faci fix ca în Italia cu gustu ala bun și sosu de smântână e greu credeți-mă is italian și nu compar nici o pasta cu cea din tara mea toate tarile o fac ciudata la gust