| maria_3267 a întrebat:

Retetele dulciurilor si a prajiturilor de cofetarie din perioada comunista.

12 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Vad ca ai tot postat intrebarea asta, nu cred sa gasesti raspunsul dorit pe un forum unde media de varsta este 14 ani happy exista forumuri pe teme culinare, mai degraba incerci pe acolo

| unknownn a răspuns (pentru mixxjim):

1. Asta nu-i forum.
2.Media de varsta e de 10 ani, nu de 14.
Si 3. Exista google pentru retete.

| maria_3267 explică (pentru unknownn):

Da dar pe google nu gasesc retetele care ma intereseaza pe mine mai ales la dulciuri de cofetarie din perioada comunista.

| maria_3267 explică (pentru mixxjim):

Nu vad de ce te-ai mai obosit sa raspunzi daca tot nu ai trimis raspunsul asteptat.Numai asa ca sa te gasesti si tu in treaba?

| mixxjim a răspuns (pentru maria_3267):

Daca nu-ti raspunde nimeni de atita vreme la aceeasi intrebare, nu stiu de ce te mai obosesti tu sa pui intrebarea, numai ca sa te gasesti si tu in treaba? nu are nimeni retete comuniste, intelege odata si pune intrebarea prin alte parti

| maria_3267 explică (pentru mixxjim):

Dar tu de ce te obosesti sa mai raspunzi la intrebare mai degraba tu ca sa te afli in treaba? In primul rand nu ti-am adresat tie personal intrebarea asa ca fa bine si lasa intrebarea mea in pace si raspunde la alte intrebari la care poate trimiti raspunsuri multumitoare.

| rockmeout a răspuns:

Si care e intrebarea?

| maria_3267 explică (pentru rockmeout):

Intrebarea reiese din formularea propozitiei respectiv ca doresc retete de dulciuri de cofetarie din perioada comunista.

| CrYsStYnNa a răspuns:

Habar nu am...scuze

| maria_3267 explică (pentru CrYsStYnNa):

Daca nu stii raspunsul la intrebare de ce te mai obosesti sa raspunzi?

| maria_3267 explică (pentru CrYsStYnNa):

Daca nu ai habar de ce te-ai mai obosit sa raspunzi in loc sa fi lasat pe altcineva sa raspunda care probabil ar fi stiut raspunsul corect la intrebare?

| maria_3267 explică:

Reiese din intrebare ca doresc retetele dulciurilor si a prajiturilor de cofetarie din perioada comunista.