| dRaguTzuu a întrebat:

...am o problema! Maine trebuie sa gatesc o prajitura pentru un concurs si nu stiu ce fel de prajitura sa fac! Adica stiu sa gatesc dar nu stiu ce sa fac pentru maine.Sa fie ceva mai special si repede FUNDA!

Răspuns Câştigător
| tl34 a răspuns:

Iti spun ca ar trebui sa faci tortul Krants o reteta foarte speciala! Linkul e mai jos:
http://www.laurasava.ro/2012/12/24/tort-krant/
Sper ca te-am ajutat crede-ma daca nu iti place aceasta reteta ai la dispozitie multe retete pe Sava Laura.Succes!

5 răspunsuri:
| Generalul a răspuns:

Inghetata falsa e foarte buna, la fel si negresa cu multa cacao

| iSimo a răspuns:

Prajitura televizor, diplomat, Prajitura snickers, placinta cu branza, Tort de clatite cu budinca de vanilie, dulceata de afine si mure, prajitura cu nuciwinkingfunda?

| Amy240 a răspuns:

Mie imi place mult Tiramisu si este foarte apreciata aceasta prajitura. Garantez ca le va placea si este si usor de preparat. Sper ca te-am ajutat

| kkkk a răspuns:

Tiramisu love struck'