| BuBuMtti a întrebat:

Maine la scoala vom face un concurs de gastronomie si nu am nici o idee ce pot sa gatesc...macarea trebuie sa fie de post. Idei?

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Orez de post.
E foarte usor de facut happy

| BiaaAbd a răspuns:

Spaghete, Salata orientala mai gasesti tu!happy

| IuliaTanase a răspuns:

Cartofi copti cu maioneza si ketchup de post

Timp de gătire 40 Minute
Complexitate Redusă

Ingrediente
10 cartofi, condimente cartofi, piper, verdeata, maioneza de post, ketchup

Mod de preparare

Cartofii copti cu maioneza si ketchup este o mancare de post delicioasa si consistenta. Se spala cartofii se pun la copt, cand sunt copti se scot se taie in 2 si se pune putina maioneza cu khetcup, condimente si verdeata, este un aperitiv foarte usor si gustos, totodata ieftin.
Pofta buna!