| BuBuMtti a întrebat:

Maine la scoala vom face un concurs de gastronomie si nu am nici o idee ce pot sa gatesc. MANCAREA NU TREBUIE SA FIE NEAPARAT DE POST! Idei?

Răspuns Câştigător
| TheKiller a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa gatesti ce stii si ce-ti place tie mai bine dintre mancaruri sunt o grmada ai din ce alege big grin sau daca iti place un fel de mancare mult si nu stii sal prepari o poti intreba pe mama ta reteta mancarii respective sau o poti cauta pe google big grin. Funda?

8 răspunsuri:
| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Http://www.restaurantedelux.ro/bucatarie/gofre-cu-sos-de-ciocolata.html
ar fi delicioase.in cazul in care te decizi sa faci, sa-mi trimiti si mie :o3

| Lummy a răspuns:

Poti face tort de biscuiti:*

| Babylonul a răspuns:

Sarmale, cartofi piure, borsh, lasania, musaca bafta laughing

| M4nu3l a răspuns:

Eu te-as sfatui ceva care nu sar gandi de exemplu : spaghete cu un sos de ciuperci... chiar daca nu e bine sfatul meu iti urez mult succeswinking (as vrea prima mea funda big grin) multa bafta

| PisicutaMea a răspuns:

Te-ai gandit la clatite? Nu sunt foarte greu de facut si pe gustul tuturor. Le poti unple cu crema de ciocolata, miere de albine, dulceata, zahar etc

| Dimitrix a răspuns (pentru PisicutaMea):

Mai clatitele nu sunt de post pentru ca contin lapte.

| LoVeAnGeL96 a răspuns:

Incearca salata ICEBERG. E usor de facut si e si buna, iar aspectul e super.