| razvanbanu11 a întrebat:

Acum cateva zile am vazut cateva puncte negre de smoala pe adidasii mei si nu stiu cu ce sa ii curat. Punctele nu sunt pe piele si tesatura,doar pe talpa din cauciuc, care este alba si sunt destul de vizibile si nu arata bine deloc

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cu motorina se curata smoala!

| Basa_Eduard_1987 a răspuns:

As zice sa-ti iei alti adidasi. Dar fiind politicos, iti zic sa incerci sa folosesti creme puternice de sapun. Am avut odata toata burta plina de smoala di am facut asta. Dupa 3 zile de curatat in continu, am reusit sa scap de smoala. Dar ti-as mai zice sa folosesti o amestecaciune cum ar fi: sapun, sapun lichid, sampon si putin ulei pe papuci. Iti zic eu ca merge.