| Shado15 a întrebat:

O sa am meci la handbal si nu stiu cum o sa fie terenul din sala... iar adidasii mei au talpa din spuma si in unele parti au putin cauciuc. La inceput nu alunecau, dar acum nu mai am asa mare stabilitate in ei. Le pot face ceva ca sa nu mai alunece?
Fundahappy Multumesc

3 răspunsuri:
| ShopSport a răspuns:

Poti cauta altii noi, pe net :)

www.shop-sport.ro

| MadalinaMadalinaElenaElena28071995 a răspuns:

Da, cumpara-ti altii care crezi ca s-ar potrivi fiecarui tip de teren! happy

| Shado15 explică (pentru MadalinaMadalinaElenaElena28071995):

Locuiesc intr-un oras mic. si nu prea gasesc sad o sa caut azi.