| Yrvwi a întrebat:

Salut, am niste pantaloni nike scurti cred ca material sintetic sau cum se zice si au semnul ala de nike alb mare pe ei.
Ei in rest sunt negri si s-a facut o pata pe semnul nike si e cam maro spre negru.
Am încercat sa sterg dar nu a mers am pus spirt, otet tot ce mi-a venit prin minte si nu se curata.
Asta e linkul :pantalonilorhttps://www.nike.com/......DA0161-013 dau fundă

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"pantaloni... o pata pe semnul nike și e si e cam maro"

aruncă-i, culoarea ai te duce cu gândul la cine-știe-ce-ai-făcut (pe tine)

| Yrvwi explică (pentru sierra1):

Nu ai inteles

| Yrvwi explică (pentru Yrvwi):

E o pata de vreo 1.5 cm undeva pe piciorul stang

| sierra1 a răspuns (pentru Yrvwi):

Am ințeles foarte bine: nu iese la spălat, îi arunci