| eusuntcipi a întrebat:

Am o pereche de Converse albi din panza si s-au murdarit rau. As putea sa ii spal la masina de spalat, nu se deterioreaza? La cate grade si ce detergent ar trebui sa folosesc sa se curete cat mai bine?

Răspuns Câştigător
| Denisa0954 a răspuns:

Spală i cu o periuta si cu pasta de dinti si apoi doar ii clatesti dacă nu vrei sa te riști la masina. Si la masina poti sa i bagi la 30 de grade, cu un detergent lichid ca sa nu ramana dero in tesatura