| georgianadeea a întrebat:

Hey,toata lumea! imi puteti spune daca trebuie cumva sa bag tenisii inainte sa-i spal la masina de spalat in ceva? As vrea sa spal tenisii ca s-au murdarit si nu stiu cum trebuie sa procedez si daca stiti si la cate grade trebuie spalati.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Sunt plase special pentru asta dar sincer eu i bag direct in masina de spalat si la 30-40 grade

| georgianadeea explică (pentru mona):

Mona,si nu se intampla nimic daca ii bag direct? Adica tenisii tai au patit ceva?

| mona a răspuns (pentru georgianadeea):

Ai mei nu au patit absolut nimic numai ai grija sa nu i bagi cu altceva ce iasa culoare, risti sa i scoti patati

3 răspunsuri:
| 3lek a răspuns:

Eu ii curat putin cu peria si dupa aia ii bag in masina de spalat la 30 grade, le spal impreuna cu hainele pe care le port pe acasa happy sper ca te-am ajutat