| AlexandruVlad04 a întrebat:

Am o pereche de pantofi Nike Roshe One si as vrea sa ii vopsesc. Sunt acoperiti cu material textil pe toata suprafata si as cauta o culoare alba si una neagra. Daca puteti sa imi dati niste sfaturi despre cu ce tip de culori as putea vopsi si unde le pot gasi. Vrea sa nu se ia culoarea la spalat si sa fie de calitate.

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Sunt culori pentru textile fie în mașină de spălat sau daca te pricepi la pictură ți poți face tu in fel și chip. Astfel de culori nu se duc la spălat! Căuta informații pe internet, cum se utilizează și te vei lămuri mai bine.