| mircea22 a întrebat:

Salut. Ce concentrat de creștere pentru pui îmi recomandați? Cineva care a folosit va rog

1 răspuns:
| fluture156 a răspuns:

Produsele de genul se schimba de la an la an la farmaciile veterinare, pentru că apar noi mereu.
Cred că cel mai bine ar fi să mergi la o farmacie si sa vezi ce îți recomandă.
Personal, le-am făcut puilor de carne un mix între ceva concentrat de la Agromar parcă, cu făină de tărâțe (sau faină neagră ) si neaparat calciu.