| Sony8998 a întrebat:

A incercat cineva pastile pentru crestere(in inaltime)
Imi recomandati ceva?

12 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Da inotul cele mai bune pastile big grin

| pisoias29 a răspuns:

Sincer...nu stiu dar si eu ma lupt cu inaltimea...am 1. 62 si vreau 1. 70... sper sa gasesti ceva...si anunta-ma si pe mine daca gasesti pastile happy

| rozalia25 a răspuns:

Mergi la un endocrinolog bun, el iti poate recomanda ceva. Nu lua nimic de capul tau, ca in loc sa cresti, poti sa te ingrasi, sa-ti cada parul. Mergi la un medic, el stie mai bine ce ai nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar cred ca nu exista asa ceva sau daca exista sunt placebo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dan, vad ca ai mai multe intrebari despre vitamine sau pastile si tot tacamul.vitaminele dau metabolismul peste cap, unele maresc apetitul si sunt total interzise, de aceea, pana si in reclamele de la tv iti recomanda vizita la un medic daca ai nevoie de medicatie.sunt vitamine care se sintetizeaza in ficat, unele sunt absorbite si nu se mai pot elimina de nici un fel si poti avea probleme de sanatate foarte grave, ca sa nu mai sun ca poti vreste in greutate si nu mai poti da jos nimic.tot ce tine de metabolsim trebuie controlat de medic.vitaminelñe le gasesti in fructe si zarzavaturi si se asimileaza mult mai repede decat cele chimice.pastile de crestere? cresterea asta tine si de genetica, de sex, de alimentatie, de activitatile pe care le faci.nu intinde coarda pentru ca risti sa ne intrebi peste vreo cateva luni cum poti ajunge la greutatea de dinainte, cum poti scapa de problemele grave de ficat sau rinichi sau ca deja te-ai operat de tiroida.iti doresc multa minte si fii baiat istet!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca fumezi...incearca sa te lasi...incearca sa joci basket!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inot e cel mai bun crede-ma:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viagra eu am incercat la feti li place

| Stefan_7266 a răspuns:

Recomand baschetul happy sau un alt sport care-ti solicita detenta

| keajna a răspuns:

Nu cred da si eu am problema asta si daca gasesti ceva anunta-ma si pe mine mersi