| andreea2346 a întrebat:

Salut. Ce mancaruri recomandati pentru masa de Paşte?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Gratar, oua, ori ceva bun la cuptor, pasca, sarmale, ceva aperitiv, cu cat mai multe cu atat mai bine. Ce-mi plac mie intrebarile despre mancare la 3 dimineata...

10 răspunsuri:
| Gabriela19loredana77 a răspuns:

Pască, drob etc... tot ce mâncam cand eram copil si inca mananc

Numai ca nu mananc mult jur eu tin la silueta ca la aur

| andreea2346 explică (pentru Drimmero):

Haha scuze daca ti-am facut pofta de mancare happy

| andreea2346 explică (pentru Gabriela19loredana77):

Haha si eu incerc sa nu mananc mult de sarbatori happy mersi de sugestii

| andreea2346 explică (pentru Drimmero):

A da mersi de sugestii apropo

| Drimmero a răspuns (pentru andreea2346):

Sa cresti mare! Pofta ca pofta dar foamea e mai puternica ))

| andreea2346 explică (pentru Drimmero):

Haha laughing

| Sofer a răspuns:

Sarmale, salata beuf și oua rosite.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Salata

| GusticelMititel a răspuns:

Stufat de miel, gratar, sarmale, ciorba de miel, salata beouf, salata de icre, aperitiv, oua, drob de miel, pasca cu branza, pasca cu ciocolata, cozonac, prajituri etc.

| Freya1 a răspuns:

În general miel umplut,daca nu miel macar o costita sau un pui.Oua (fierte,umplute),salata boeuf (eu o fac cu carne de pui),sarmale,o ciorba sau macar o supa de pui, aperitive (ceva de pus pe platou de la mezeluri la rulade), prăjituri, cozonac, fripturi...