| blintzz a întrebat:

Salut, cum pot spală o șapcă albă la perfectie? Fără masina de spalat

Răspuns Câştigător
| WolfYTB a răspuns:

Poti folosi vanish sau sapun de casa sau sapunul cu care te speli pe maine(lichid sau solid)il pui pe o perie si freci bine. Apoi o clatesti si o lesi la uscat pe sarma daca ai uscator sau stai la casa. Oricum o lesi la uscat. Daca nu esti multumit de rezultat repeta procesul

7 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Încercã cu clor

| 1231242 a răspuns:

Salutari!
Cumperi ALTA!

| Bisbiavatar12 a răspuns:

Fara masina de spalat, la perfectie nu poti.

| DaniAdrian a răspuns:

Incearca cu un produs de curatat de exaemplu vanish, apa si o perie, freaca foarte bine si clatesteo mai bine, repeta lucrul asta de cateva ori daca nu esti multumit in prima, good luckwinking

| Sociopatul a răspuns:

O bagi in clor

| thisgirl a răspuns:

Pasta de dinti.
Si nu glumesclaughing
E foarte buna si pentru tenesi, cand sunt murdari
Funda?

| bubusoru a răspuns:

Pune-o la clor, dupa care o speli manual, nu uita sa folosesti manusi cand umblii cu clorul