| Rockat a întrebat:

Am o șapcă care s-a murdărit, o pot pune la spălat în mașina de spălat?

5 răspunsuri:
| Vi003 a răspuns:

Eu zic s-o pui, dar bag-o intr-o fata de perna ca s-o protejezi cat de cat. Foloseste un detergent special pentru rufe inchise/deschise la culoare, dupa cum e sapca ta. Acum, daca se strica, te-nnoiesti cu alta, doar o meriti! Vezi ce faci!

| Pinocchio a răspuns:

Iti recomand sa-l speli (freci)cu o perie de unghie in apa calduta si detergent.

| BlitzLikeXd a răspuns:

Sa fii cu griija cu o bagiwinking

| muffinXXL a răspuns:

Nu as face asta. Dar uita-te si pe eticheta la simbolurile alea.

| AleeAlexutza a răspuns:

Nu! Sapca din cate stiu are,, cozoroc``se strica daca il bagi!