| of983 a întrebat:

Salut!
De curand mi-am achizitionat un vape fara nicotina, am tras aseara din el si azi de dimineata, dar insa am vazut ca incepe sa nu mai mearga, cand trag din el nu mai iese nimic si se aprinde un beculet in capat care tot se stinge si se aprinde cand trag...mai merge cateodata, dar rar!
Credeti ca am tras toate cele 600 de fumuri, eu stiu sigur ca mai mult de 200 n-am tras, ajutati-ma, este pacat sa il arunc, am dat ceva bani pe el!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai stii cat de repede iti distruge plamanii si cata suferinta iti poate provoca un vaping cu chimicale, l-ai arunca in secunda urmatoare!

| of983 explică (pentru Violleta2022):

Update m-am lasat de fumat am dat-o pe bautura

| Violleta2022 a răspuns (pentru of983):

Bravo! In ritmul asta te apropii cu pasi repezi de lumea cealalta!

| of983 explică (pentru Violleta2022):

Salut si tie mi e urat sa ma duc singur vi si tu?/?

| florin926481f a răspuns:

Nu stiu, nu ma pricep dar astea nu sunt pe baterii? Adica nu trebuie sa il pui la incarcat cumva?