| Adrian1331 a întrebat:

De o saptamana si ceva am inceput sa mananc mai sanatos sa slabesc,dar cred ca incet incet o sa ma las,pentru ca nu mai stiu ce sa mananc,salate am tot mancat, supe la fel, piept de pui m-am saturat.Niste idei de feluri de mancare cu putine calori? Multumesc.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca vrei sa slabesti, poti manca ORICE-ti place, DAR inainte de fiecare mancare (chiar si gustare) bea 2 pahare mari de apa, iar zilnic umbla pe jos sau alearga minim 5km!

| Samariteanul a răspuns:

Biscuiti cu ceai, gem pe paine sau iaurturi.Bafta!

| DovleacTurbat a răspuns:

Ca sa slabesti nu trebuie sa mananci anumite alimente, trebuie DOAR sa fii in deficit caloric. Nu exista alimente bune/rele care ingrasa sau nu ingrasa. Terminati cu prostiile, aveti orice tip de informatie la un click distanta.

| Crush247 a răspuns:

Peste happy
Mananca orice fel de carne (exceptando pe cea rosie ) pregatite la gratar sau cuptor.
Incearca legumele chinezesti, mie-mi plac la nebunie!