| Aoxkajcjw a întrebat:

Salut eu mi am luat un antrenor personal dar nu-mi place deloc cum e...mă așteptam să fie diferit nu mai vorbesc de alimentație
Eu trebuie sa slăbesc si mi-a băgat mese gen piept de pui cu orez ...chestii care nu au gust, oare îs șanse să îmi dea ceva bani înapoi si sa oprim colaborare? gen să își ia banii pe ce o muncit si restul sa mi de-a înapoi

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai ce nu iti place la el?
Ca ti-a recomandat ce sa mananci pentru a slabi si pentru a putea pune masa musculara pe tine? Nu te astepta sa fie un proces asa placut.
Pe langa, ce altceva nu iti place, pe langa alimentatie? Ca ai zis sa nu mai vorbesti despre asta, dar in rest... numai la asta te-ai referit big grin

| Catrice a răspuns:

"piept de pui cu orez ...chestii care nu au gust"...baga chipsuri și cartofi prăjiți care au gust atuncihee hee

| VoidEternal a răspuns:

Eu zic sa-i ceri și daune morale. Dă-l în judecată. Auzi tupeu, să-ți recomande mâncare fără gust când tu vrei sa slăbești... Rușine să-i fie.

| RoCkKiD a răspuns:

Stii cum e vorba aia, omul poate sa-ti zica nu sa si gandeasca pentru tine. Daca tu ai impresia ca stii mai bine atunci fa ca tine dar na, rezultatul ala ils tim deja.

Daca ai impresia ca o sa slabesti cu cartofi prajiti si Mc, nasol. Dupa ce o sa inveti putin, o sa vezi ca slabitul fara piept de pui nu prea exista iar orezul e printre cele mai curate, slabe in calorii si usor de pregatit surse de carbohidrati.

Nu cred ca o sa iti dea banii inapoi si nici nu cred ca ar trebui. Din ce povestesti omul isi face corect partea de treaba. happy

| dinaprilie a răspuns:

Nu, nu se poate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu vrei un antrenor personal care sa îți ofere vouchere la MC Donalds și KFC. Du-te și fă-te cât China, apoi ajungi la medici cu alte probleme de sănătate. Spre exemplu steatoza hepatica, hernia hiatala sau altele. Poate nu acum, dar mai încolo.

| nevermatch a răspuns:

rolling on the floor

| aaanamariaaa a răspuns:

Dacă ai Instagram poți sa colaborezi cu @galdeanuovidiu, eu îl urmăresc de ceva timp și vad ca postează o mulțime de rețete faine și sănătoase. Poți sa te uiți pe pagina lui și dacă îți place, îl contactezi.