| johnarmand a întrebat:

Salut! Mi-am luat ghete de fotbal cu o mărime mai mare(eu purtând 42, 5 mi-am luat 43, 5) pentru ca in magazin doar acelea îmi veneau, iar acum când ma joc fotbal îmi mai joaca piciorul in ele.Ce pot sa fac(Ghetele sunt nike vapor 14 academy)?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia si tu o șosetă in plus

| dullcat a răspuns:

Buna.Le poti returna sau cumpara un set de branturi.Sunt acele talpi pe care le pui in interior pentru comfort, si care trebuie curatate periodic astfel incat incaltamintea sa nu devina un sac de bacterii, provocand miros urat. Exista de mai multe feluri, unele din piele subtiri, altele pentru incaltamintea sport, un pic mai grosute, cu burete sau gel la calcai etc.Eu cumpar de obicei de la deichmann, le poti desface sa vezi cum sunt si vin pe marimi.Zic sa incerci, vei rezolva astfel problema cu jucatul si iti vor veni si mai comod in acelasi timp.

| ReddY25 a răspuns:

Cauta altele

| VelicanEmilia a răspuns:

Trebuiau returnati de atunci, de cand ai vazut ca ti-s mari. Acum n-ai ce sa le mai faci, doar sa le pui ceva in varf, spre exemplu:Vată.