| vaslui a întrebat:

Care ghete sunt mai bune pentru a juca fotbal dintre nike t90, Adidas Mens F10 TRX HG si nike mercurial vapor 9 veloce

3 răspunsuri:
| diannna38 a răspuns:

Hei buna sunt baiat si sunt pe contul sorei mele dar asta nu conteaza eu zic sa le iei pe cele Nike Mercurial Vapor 9 Veloce. Eu sunt fotbalist pe postul de atacant si am si eu 2 perechi de Nike mercurial vapor 9 veloce si ma simt foarte bine in ele mai ales cand dau cu sutul in minge si cand dau golatzo-uri sau la vinclul. Sper ca te-am ajutat

| KaSS a răspuns:

Pentru fotbal mercurialele sunt cele mai bune.

| Boyfriend06 a răspuns:

Mai bine cumparea mai bine nike mercurial am asa ceva si su foarte trainice