| LoleaAdelin a întrebat:

Salut, mi-am luat o pereche de adidasi karl lagerfeld și i-am zgariat puțin în fata și au facut o pata albastra si am dat cu o cârpă umeda ca să ii curat și am văzut ca acea pata s-a mărit. Ce pot sa ii fac?

4 răspunsuri:
| ValentinMihai78 a răspuns:

Nu sunt originali, sunt fake. La gunoi.

| LoleaAdelin explică (pentru ValentinMihai78):

Am dat 900 de lei pe ei de pe epantofi

| ValentinMihai78 a răspuns (pentru LoleaAdelin):

Și? Aveți certificatul de garanție, aveți certitudine 100 % că sunt originali?
Este doar o etichetă, nu un original!
ÎȚI garantez că unul original, este poate, căutați pe google, 900 de euro, nu 900 de RON.

| LiviuYOO a răspuns:

Salut, gasesti in magazine crema de pantofi alba, da cu ia si se repara.