| mariadaniela28 a întrebat:

Bunaaa, am și eu o întrebarelaughing Sneakersii de la Karl Lagerfeld sunt fake dacă nu au acel "omuleț" pe ei? Am văzut o pereche pe net care in loc de acel "omuleț" scrie Karl precizez ca site ul este Epantofi

1 răspuns:
| Davyd2001 a răspuns:

Dar chiar contează dacă sunt fake sau nu? eu știu ca încălțămintea este făcută doar pentru a-ți proteja piciorul. și. da. este important sa îți placa ceea ce porți. dar nu sa ți cont dacă sunt fake sau nu, părerea mea.