| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa pun ulei in Sandwich Maker?

Răspuns Câştigător
| RandyMarsh a răspuns:

Salut!
Nu pune ulei, unge sandwich-ul cu margarina sau cu unt.O sa ii dea o cloare aurie.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu vei obtine rezultate daca pui in interiorul sandvisuui da.

| stlucian a răspuns:

Poti dar foloseste ulei de masline doar cat sa ungi si dupa folosire sterge cu un servatel.
Daca sandwich-ul e cu ceva gras nu cred ca mai e nevoie decat daca e pe gustul tau.
Pofta buna.

| TheStory a răspuns:

Doar sa nu exagerezi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, de ce nu ungi feliile de paine cu putin unt

| Fulbaster a răspuns:

Nu,nu poti sa pui, adica poti sa il ungi cu altceva, dupa ce l-ai facut.

| εяαℓυcαз a răspuns:

Poţi, dar nu exagera!winking Mai puţin ulei, mai gustos laughing. Baftă happy

| SaMyNiCe a răspuns:

Poti sa ungi cu un servetel imbibat in putin ulei

| fllafypuat997 a răspuns:

Da,dat nu prea mult deoarece sandwich prefera mai putin ulei