| Madayna a întrebat:

Ce alte lucruri culinare mai pot face cu un Sandwich Maker in afara de sandwich-uri?

2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Buna,Madayna :-D
Waffe (doar sa nu le tii la fel de mult cum tii sandwich-urile)
PS.Alte idei n-am sorry sad
Pa, pa.

| antoniaYoyo2 a răspuns:

Poi,iti sugerez sa numai folosesti Sandwich Maker daca te-ai plictisit de sandwich-uri.
Iti sugerez o tigaie si ulei si cea mai buna branza (sa fie tare pentru a se topii) nici sare nu iti trebuie deoarece e sarata cand o scoti din tigaie.Eu mereu mananc.E foarte buna. Fundita si pofta buna :*!