| Adelf a întrebat:

Salut Salut vreau sa va intreb voi cum va faceti pachetul pentru scoala? Ce puneti in el ce sandwich iti facibig grin
Ca m-am saturat sa pun doar un sandwich poate voi puneti ceva mai interesant
Cel care imi place ii

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

In general in pachetele pentru scoala se pun sandwichuri pentru ca sunt cele mai apreciate tipuri de gustari din lume. Nu degeaba s-au inventat burgerii. Cel mai tare e sandwichul cu sunca, eventual cu sunca si cu cascaval. E bine insa sa alternezi. Bananele de ex sunt foarte satioase, kiwi sunt bune si ele. Eu preferam sa alternez lucrurile, insa atunci cand imi faceam sandwich il faceam cu salam vanatoresc. Are un gust mai deosebit. Puneam si o felie de cascaval si era suficient. Preferatul meu insa e sandwichul cu leber sau cu cabanos. Ingrasa al naibii dar ce sa-i faci, e bun happy

3 răspunsuri:
| DrunkenRat a răspuns:

Ma enerveaza o profesoara si cand am ora cu ea imi pun un bol de cartofi prajiti cu branza acperiti cu o folie si o furculita. Odata am adus mustar si slanina, iar ca desert clatite. Dar daca nu ai asa profesori, iti poti aduce un corn cu ceva carne inauntru si chestii sau gogosi sau fructe sau ce mai ai prin casa.

| nobody05 a răspuns:

In fond, poti sa-ti pui orice, dar sandwich-ul e cel mai practic.Eu mai imi puneam salata de boeuf sau snitele insa aveam colegi care nu-si mai puneau nimic.Isi comandau pizza sau mancare chinezeasca direct la scoala.

| Adelf explică (pentru nobody05):

Daaa am si eu colegi care vin cu pizza etc big grin