| SporeBox a întrebat:

Stiti de unde pot cumpara bete de inghetata de diferite marimi ca am cautat peste tot si nu am gasit.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

La Jumbo au. E un pachet cu vreo 100 bucăți și costa vreo 5-6 lei.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cumpărat nu cred ca se gasesc, dar poti incerca să cumperi inghetata și să o mănânci de pe bețe tongue

| SporeBox explică (pentru anonim_4396):

Pot dar imi trebuie si bete mai late

| Kerre a răspuns:

In mare parte nu prea sunt multe locuri de unde sa iti achizitionezi bete de inghetate ( in cazul meu ), incearca sa intrebi vanzatoarele de inghetata ca ele au poate vand separat.