| IonutCiobanescu a întrebat:

Salut, stiu ca e prostie, dar mi-a intrat un greiere in casa, ii localizez sunetul, dar nu-l vad, e bandit laughing. Cum sa scap de el? Cum ma apropii de el tace, nu stiu cum a intrat si inca o intrebare, ataca sau zboara greierele? Nu sunt informat despre asa ceva

14 răspunsuri:
| PitR a răspuns:

Nu ataca, laughing Canta. Cand ti-e somnul mai dulce. laughing

| Omis a răspuns:

Waa, mi-ai facut seara, multumesc! laughing))

| IonutCiobanescu explică (pentru PitR):

Fira-ar dracu el sa fie cu concertu lui, mai rau ca dorian popa rolling on the floor

| PitR a răspuns:

Baga manele. O sa plece mancand pamantul. laughing)

| IonutCiobanescu explică (pentru PitR):

Nimeni nu l uraste pe fratele salam sa fim seriosi ))

| Catrice a răspuns:

Ce infractor... vezi ca dacă nu e hot precis e terorist,

| llleo a răspuns:

Ai grijă cu el. Dacă te mușcă, ăla ești. Atenție mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dă-i cu un pic de insecticid. Și RIP greier.

| shu7e a răspuns:

N-am solutie la problema ta dar m-am amuzat bine.
Sper insa ca dormi la ora asta laughing

| Hdjs a răspuns:

Dați foc la casă, sigur scapi de el?

| GouDidodino a răspuns:

În zona in care il auzi foloseste spray insecticid din abundenta, gen Raid, Aroxol, Killtox, etc

| Fata1234 a răspuns:

Ce hotlaughing lasa gemauk deschis sa ma vina unii și ii urmărești unde se duclaughing))))?

| Sonia822 a răspuns:

Nu, ca nu e viespe. Sare. E inofensiv, drept urmare nu-l omori. Cand il localizezi, pune un borcan peste el, si lasa-l cateva minute sa se obisnuiasca. Apoi ridica borcanul un milimetru si baga sub el o coala de hartie mai mare decat borcanul, asa, ca si cand i-ai pune capac. Intoarce borcanul invers, usor, cu coala de hartie in sus, lipita de borcan. Iesi din casa in iarba si elibereaza greierul.

| christine99 a răspuns:

E inofensiv, lasa-l ca vrea sa iti cante laughing