| JockerStoica a întrebat:

am fost in Kaufland si am vrut sa cumpar un tort de inghetata si pentru ca nu mi-au mai ajuns banii sa iau un tort de inghetata mai bun am cumparat tort de inghetata de la Lady cu aroma de ciocolata si frisca cu topping de ciocolata si bucatele de ciocolata. Ce credeti este bun? A mancat cineva? Funda Urgent va rog Frumos!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Combinaţia dintre ciocolată şi frişcă este super, nu văd de ce să nu fie bun.

NU am mâncat exact acest sortiment, dar trebuie să fie bun.

Toate cele bune şi Sărbători Fericite!

1 răspuns:
| Skrilly a răspuns:

Mhhh... nu prea e acceptabil, am mancat si eu I don't want to see