| DouaPuncteD a întrebat:

Care este aroma de inghetata preferata de voi? ( a mea este ciocolata + topping de capsuni) big grin:big grinbig grinbig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mihaela_7915 a răspuns:

Pai ralu.sa ma gandesc. mie imi place cea de caramel.capsni ciocolata sh vanilie.mtt de tot cea de caramel. dar pana la urma cam toate sunt bune...nu-i asa

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vanilie cu fructe.
Pa, pa.

soothe
| soothe a răspuns:

Fistic, ceai verde si fasole (asta este cea mai tare... cand mergeti in restaurante chinezesti, trebuie sa aiba)

| AvalohAlyn a răspuns:

Ciocolata, cacao dar si capsuni.Ador inghetata la cornet in general si totodata inghetata de fructe.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cea de ciocolatalove struck Sau de visine love struck

| Ana-Maria94 a răspuns:

Vanilie:X cu toping de ciocolata:X

| User a răspuns:

Bere + vin = love laughing

| viatadecacatt a răspuns:

Lafel ca tinehappy

| ḭṆḠḕṙḀṠ a răspuns:

Cea de ciocolata, de capsuni, de vanilie, de cirese...

| blue95 a răspuns:

Cea de caramel.si cea de ciocolata love struck

| Marian™® a răspuns:

Miami. imi face pofta capsuni si ciocolatahappyhappyhappyhappy

| Minnie_8765 a răspuns:

Asemanator...ciocolata si topping cu cacao& alune!
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cioccolata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fistic :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cioco + vanilie

| dressa a răspuns:

Ciocolata si menta.

| Andu123 a răspuns:

Pai,preferata mea este Vanilia, dar mai mananc si cu cacao.sau impreunate.dar capsuni urasc..Yehh..Noo..tongue...