| Any_2336 a întrebat:

Urgent! vreau sa cumpar un tort mic, mic, mic cu ciocolata si am 20 de lei pentru asta. La tosca gasesc asa ceva? in oras nu am carrefour sau alte magazine, am doar kaufland si lidl, iar la kaufland am vazut torturi faine dar mi-e frica sa nu fie expirate sad

Răspuns Câştigător
| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Du-te la o cofetarie.
il poti face pe comanda.
stiu ca 1kg tort e in jur de 30-45 lei ( nu mai bine cumperi amandine [spre ex] care-i aprox 4 lei una gen mini-tort?)

2 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Buna,

Cel mai bine este sa cumperi de la o cofetarie, acolo se fac si la comanda si sunt proaspete.
Bafta!

| andradac a răspuns:

Ia de la lidl tort de inghetata pe care scrie tort festie e super