| Constantyn_Crysty_1987 a întrebat:

am o problema un vecin are stupi de albine cum fac sa scap de ele astept raspuns urgent va multumesc

Răspuns Câştigător
| Gheorghe123434 a răspuns:

Vrei s le omori sau s nu vie la tine?
Daca vrei sa le omori cumpara 3 diclofoase si parfumeaza cind nu-i vecinul acasa.
Da dac vrei ca s nu vie la tine pune un slang cu apa si cind le vezi udale. Sper ca ti-am fost de folos.
Funda?

| Constantyn_Crysty_1987 explică (pentru Gheorghe123434):

Ce sunt acelea diclofoasesi cum sa intru pe teritoriu lui n-am cum si sa ma apropii de stupi nici atat

3 răspunsuri:
| Mario76 a răspuns:

Daca albinele chiar te deranjeaza, cel mai corect ar fi sa ii spui vecinului sa isi mute stupii. Altfel, sfaturi de gen omoara albinele, le consider inadecvate, iar daca cineva citeste cred ca se poate lasa si cu ceva plangeri...

| Constantyn_Crysty_1987 explică (pentru Mario76):

Am vorbit si nu vrea deloc am un copil ded doua luni si nu il pot scoate afara din cauza lor mi sa recomandat aparat de joasa frecventa e bun de ceva!