| KateMiddleton a întrebat:

As vrea sa stiu daca vegetarienii maninca produse lactate si oua.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Odata ce sunt vegetarieni... poate mananca dar foarte rar si degresat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Vegetarienii sunt acei oameni care mananca doar produse lactate, oua, in schimb nici nu se ating de carne.
Te pup!

| Park1Suin a răspuns:

Da ce Catea vrei s-a te faci vegetariana?

| LadyCrazy999 a răspuns:

Mananca lactate si oua insa nu manaca carne si pestehappy

| Callme a răspuns:

Pai sunt ovo-lacto-vegetarieni care mananca si oua si lapte si vegetarienii (veganii) care mananca doar produse vegetale.

| CuteGirlSweet a răspuns:

Nu neaparat degresat... poti sa mananci

| HarryPotterandGinnyWeasley a răspuns:

Vegetarienii nu mănâncă produse animaliere (carne, lapte, ouă, etc.).
big grin

| vladutzu08 a răspuns:

Mananca, eu am o prietena care este vegetariana si mananca