| AndreiDmf a întrebat:

Salut TPU,de la un timp îmi tot apar buburuze prin casă și chiar dacă le distrug apar altele, ce pot face să nu mai apară?

Răspuns Câştigător
| QElenaBoghiu a răspuns:

Se pare ca sunt insecte zburatoare nocturne.Nu deschide fereastra seara( sunt atrase de lumina din camera)--- foloseste spray Raid Max- pentru insecte zburatoare.

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Se bucură si ele de primele raze ale soarelui si tu le extermini! straight face
Nu stiu daca esti adult, dar daca esti copil, ai putea ruga părintii să monteze la geamuri, niște plase împotriva insectelor. Cine se ocupă cu vânzarea lor, au angajati care le pot (și) monta, daca li se solicită. De ex, cei care se ocupă cu termopanele, vând si montează plase impotriva insectelor.