| adinaciosescu a întrebat:

De ce raspunsurile mele intarzie sa apara, pe cand altele apar instant? Mai cautati fratilor oameni sa va ajute.Pana apar raspunsurile la intrebari moare omul.

Răspuns Câştigător
| Suzy a răspuns:

Bună.

Ești la început și de aceea.

Toate întrebările și răspunsurile trec printr-un filtru de siguranță.

Dacă în interiorul lor nu se găsesc jigniri, atac la persoană, cuvinte obscene (mai pe scurt trebuie să respecte politica site-ului), ele vor fi postate fără nicio problemă.

După 30 de răspunsuri aprobate, postările tale vor fi aproape instantaneu.

Pentru început, un pic de răbdare până la aprobare ca si eu trebuie sa am.

2 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Ma gandesc ca moderatorii astia au si ei o viata personala... Poate ca nu stau non-stop pe TPU sa aprobe raspunsuri... Ce tupeu au si astia. Pai sunt moderatori si nu isi fac treaba? Eu zic sa ii raportezi ralucai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt moderate draga mea, de asta se ocupa adminii.Pentru ca au fost multe intrebari aiurea ieri, azi isi fac datoria.