| adrianjk a întrebat:

In vara anului acesta mi am cumpărat niste pantaloni scurti (barbati) negrii de la Champion. Menționez ca produsul este original. Dupa aproximativ 2 luni s-a decolorat in unele parti. Ii pot duce la o spalatorie de haine sa mii vopseasca sau nu merita? As vrea sa i pot salva oarecum. Imprimeul "champion este lipit gen. Poate ma puteti ajuta cu niste sugestii

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" sa mii vopseasca sau nu merita? champion este lipit gen"

sunt mai șic așa. Gen - desigur

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poti sa mergi sa incerci happy, insa poate stau bine si asa.

| aditimus a răspuns:

Ia-ti altii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Așa pățesc și eu cu unii pantaloni pare a fi un blestm laughing