| Liviu321 a întrebat:

Ce se poarta in aceasta vara la mare/strand (pentru. barbati) slip sau pantaloni scurti?

Răspuns Câştigător
| crissa20 a răspuns:

Foloseste slip-ulbig grin mie mi se par foarte caraghiosi barbatii care la plaja folosesc pantalonii scurtilaughing deci mai bine opteaza pentru un slip modern in culori tari cu o nonculoare( gen alb cu rosu sau negru cu rosu) depinde ce-ti place:*

2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Ceea ce.ti place(si in care te simti bine). Succes

| xCrinax a răspuns:

Nu se mai poarta slipul de ani de zile! Mai bine o pereche de pantaloni scurti. Scuze daca jignesc pe cineva dar chiar nu se mai poarta, anul asta am vazut numai barbati in varsta cu slip.
Toate cele bune!