| alexxxxxxxxxx a întrebat:

vreau sa imi dati niste idei pentru sandwisuri,pentru ce sa mananc in timpul zilei
ce gustari sa mamanc? pot fi si cumparate si facute acasa, dar care au un timp de preparare scurt.
ceva care se face pe moment

6 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Poti face o bautura energizanta :
banana, ciocolata, capsuni, portocala, lamaie. happy

| Sociopat a răspuns:

Tai o jumatate de paine, scoti miezu' din ea, pui niste cascaval ras in paine, prajesti niste carnati si ii bagi in paine iar apoi storci mustar in paine.Gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Senvis: Painte+Salam+cascaval+2-3 ferliute de castravete.
Paine+Cascaval+rosie.
Paine+rosie+castravete. Deja mi-e foame mie laughing. Bafta.

| Bianca_Bia_2000 a răspuns:

Paine cu margarina si gem;
Paine cu margarina, rosii si crastavete;
Paine cu margarina, parizel si ketchup;
Paine cu margarina, salam;
Paine cu rosii, branza, castravete;
Paine cu rosii si unsoare.

Sper ca te-am ajutat! Pofta buna!

| aMEA a răspuns:

Pai... ai putea incerca acele iaurturi cu tot felul de sortimente de cereale si arome, niste bruschete (paine prajita cu rosii) paine cu gem, stiksuri, milkshakeuri cu fructe, sucuri de fructe facute natural in casa, la mixer, salate, sandwichiuri cu branza/cascaval si salam/sunca si rosii, pateuri, cornuri, covrigi etc.
http://www.petitchef.ro/retete/sandwich-uri