| AlinPlaya a întrebat:

Vreau sa slabesc si as vrea sa stiu ce regimuri ati folosit pentru a slabi. Va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| noktambul a răspuns:

Activitate fizica medie/intensa (min. 4 h pe zi: sport, sala, sapat in gradina, mutat mobile, incarcat/descarcat Tir-uri etc). Mic dejun consistent. Masa de pranz simbolica. Pranzul poate fi si la ora 18 si atunci poti scuti si cina. Nu folosi nu stiu ce diete speciale sau alte chestii de genul ca iti vei da peste cap metabolismul. Bafta!

3 răspunsuri:
| Blackwoman27 a răspuns:

Pai sa mananci nu mai salate si legume si fructe dar nu sa te imbuibi cu dintralealaughing
A si sa nu uit nu manca dupa ora 7 seara si fa mult sport!
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite aici cateva variante care te-ar putea ajuta
http://www.culinar.ro/articole/categorii/3/retete-de-slabire.htm

| LorDLeoN a răspuns:

Eu am slabit 20 de kg mankand dimineata frukte la pranz ceva la gratar e aripioare... ca nu ingrasa si seara crenvusti in 3 luni 20kg am dat:X