| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste sfaturi daca se poate cat mai multe. vreau modalitati in care pot slabi cat mai repede posibil dar nu foarte mult am 45 de kg si as vrea sa ajung la 42 am incercat mai multe regimuri dar care m-au facut sa ma ingras si dupa cum vedeti nu vreau sa slabesc foarte mult! Va multumesc

Funda

2 răspunsuri:
| Sadop a răspuns:

Sport, mult sport. Cea mai sanatoasa metoda.
Frecventeaza o sala de sport si sigur vei slabi sau pur si simplu alearga in fiecare zi 2-3 ore :).
Dar mai multe diete gasesti pe acest blog ( cauta tu articolul ) :)
http://teensdeadlinero.blogspot.ro/

| Cr1zzu a răspuns:

Doamne deci mor cand va aud vreau si eu,, modalitati,, sau,, regimuri,, daca vrei sa slabesti. slabeste frate mai pe scurt fa foamea nu manca carne si nici paine multa rezumate doar la salate si cand vrei ceva dulce mananca 3-4 tablete de ciocolata pe saptama fa exerciti pentru abdomen si ai sa vezi rezultatul...