| Daiana009 a întrebat:

Buna TPU.Doresc sa slabesc cel putin 5 kg si mai mult daca se poate, nu neaparat intr-un timp foarte scurt.Nu vreau tot felul de diete complicate si regimuri. vreau sa-mi spuneti ce am voie sa mananc si ce nu am voie pentru a slabi. nu vrea complicatii de genul : la pranz mananci nu stiu ce, la cina. bla bla... vreau sa imi spuneti ce am voie si ce nu am voie sa mananc pentru a slabi cel putin 5 kg si nu intr-un timp prea scurt.Multumesc celor ce ma vor ajuta! Funda celui mai bun raspuns!

1 răspuns:
| syro a răspuns:

Incearca sa eviti mancarea prajita mai bine incerci o salata cu piept de pui e mai usoara, fructe ar fi bine, multa apa, cateva exercitii zilnice su macar sa mergi mai mult pe jos(mergi pe jos in loc de autobuz), somn regulat, si in loc sa mananci tot deodata mai bine iti fragmentezi mancare la diferite ore, oricum de pe la 8-9 incearca sa nu mananci prea mult(in timp ce dormi nu este bine digerata mancarea si se depune grasime), poti sa incerci sa alergi seara cu folie dinaia de plastic pe tine sa transpiri mai repede