| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Am luat o masina de spălat arctic si la orice program o setez la finalizarea spalarii sare cronometrul de la 1 minut la o linie ce se plimba in cerc si nu se mai oprește. Nu stiu ce sa ii fac. Am lăsat-o 10 minute si tot nu se oprea, cuva se învârte ca la spălare, nici gand sa pot deschide usa. Trebuie sa apas eu pe butonul start pauza sa scrie end pe afișaj pana atunci nu se opreste, ceva e in neregulă nu e normal sa faca asa. Las un link cu video
https://youtu.be/n0cr8CKBIqs

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Seteaza programul inainte de a apasa pe Start. Si atat.
De ce o setezi la finalizare, ca nu inteleg?

| sierra1 a răspuns:

"Am luat o masina de spălat arctic... ceva e in neregulă"

e in garanție?

| dinaprilie a răspuns:

La un ciocanel si SPARGE ecranul ala..problem solved..sau cauta pe olx un depanator.